18.04.2024 VIDEOSTREAM ZDARMA: Kulatý stůl o finančním a duševním zdraví

ČTK bude ve čtvrtek 18. dubna 2024 v servisu PROTEXT VIDEO vysílat on-line kulatý stůl BNP Paribas Cardif Pojišťovny o finančním a duševním zdraví. Hovořit budou obchodní ředitel BNP Paribas Cardif Pojišťovny Martin Steiner, ředitelka úvěrů a pojištění Air Bank a Zonky Veronika Benešová, regionální obchodní ředitelka České spořitelny Michaela Perman a ředitel segmentu pro živnostníky a malé firmy Moneta Money Bank Marek Dvořák.

Přímý přenos, který je médiím k dispozici ZDARMA, začne v 11:00.

Pokračování textu 18.04.2024 VIDEOSTREAM ZDARMA: Kulatý stůl o finančním a duševním zdraví

K Eleganci molekuly

Na představení Elegance molekuly v Dejvickém divadle je skoro nemožné získat vstupenky. Sám se o to snažím po mnoho let, neúspěšně. Jsem připraven v den otevření předprodeje, ale pokaždé bey úspěchu. Klub vědeckých novinářů naštěstí před několika lety pro své členy sehnal několik vstupenek, takže tento životní zážitek mám „odškrtnutý“, stále však prahnu po jeho zopakování.

Předsedkyně KVN Marina Hofmanová v Dejvickém divadle po představení Elegance Molekuly 8. ledna 2020. Foto: P. Farkas

Pokračování textu K Eleganci molekuly

Co dělá ministryně pro vědu, výzkum a inovace?

Milé kolegyně a kolegové,

obvykle na našem webu Klubu vědeckých novinářů informujeme o ryze novinářských záležitostech. Tentokrát zcela výjimečně upozorňujeme na tiskové vyjádření ministryně Heleny Langšádlové v reakci na konstatování některých médií, že paní ministryni není příliš vidět.

Nechceme tímto jakkoli potvrzovat ani vyvracet názor autorů článků, pouze zprostředkováváme pohled druhé strany s poněkud hutným výčtem jejích aktivit. Co tedy opravdu dělá ministryně pro vědu, výzkum a inovace, se můžete dočíst zde: https://vlada.gov.cz/cz/clenove-vlady/pri-uradu-vlady/helena_langsadlova/aktualne/co-opravdu-dela-ministryne-pro-vedu–vyzkum-a-inovace–212882/

Marina Hofmanová