Program Kreativní Evropa na podporu médií

Program Evropské unie s názvem Kreativní Evropa zahájí nové období, v jehož rámci podpoří i žurnalistiku a zpravodajská média.

Je zacílen na podporu kulturních a kreativních odvětví a již od roku 2014 financuje projekty v oblasti scénických umění, výtvarného umění, literatury, filmu, hudby, kulturního dědictví a videoher.

Pokračování textu Program Kreativní Evropa na podporu médií

10-15.5.2021: IAEA Conference Reviews Latest Advancements in Fusion

Vienna, St. Paul-lez-Durance, Paris.
4 May 2021
IAEA Conference Reviews Latest Advancements in Fusion
High-level experts from around the world will discuss progress towards achieving energy production from nuclear fusion at an International Atomic Energy Agency (IAEA) meeting next week. The 28th IAEA Fusion Energy Conference (FEC) will take place virtually from 10 to 15 May. It is organized by the IAEA and co-hosted by the ITER Organization and the Government of France through the French Alternative Energies and Atomic Energy Commission (CEA).

Pokračování textu 10-15.5.2021: IAEA Conference Reviews Latest Advancements in Fusion

13.5.2021 – TRANSFORMATION OF NEWSROOMS WITH THE ADVENT OF ARTIFICIAL INTELLIGENCE JOURNALISM

První konference s názvem TRANSFORMATION OF NEWSROOMS WITH THE ADVENT OF ARTIFICIAL INTELLIGENCE JOURNALISM se bude konat 13. KVĚTNA OD 10
HODIN a zaměřuje se na proměny redakcí s nástupem žurnalistiky
umělé inteligence. Budou se řešit otázky, zdali nahradí robotičtí reportéři lidské novináře, co lze automatizovat v médiích, jaké jsou důsledky tohoto pokračujícího trendu a mnoho dalších.

Pokračování textu 13.5.2021 – TRANSFORMATION OF NEWSROOMS WITH THE ADVENT OF ARTIFICIAL INTELLIGENCE JOURNALISM