Pozvánka na 3.3.2020 – Věda palivem moderního byznysu

Vážení přátelé,
zveme vás konferenci NF Neuron: Věda palivem moderního byznysu. Jejím cílem je  inspirovat účastníky k hlubšímu propojování světů vědy a podnikání.
Ve čtyřech blocích budou nejlepší čeští vědci – laureáti Cen Neuron – diskutovat se zástupci byznysu o tématech jako např. kritické myšlení a limity rozhodování (poznatky behaviorální ekonomie) v souvislosti s investováním, umělé inteligenci nebo také o vědeckých/praktických aspektech elektromobility atd. Mezi řečníky se objeví odborník na AI Tomáš Mikolov, známý fyzik Tomáš Jungwirth a mnoho dalších. Více o programu se dozvíte na webových stránkách Neuronu.
Partnerem konference jsou Grow with Google a Abra Software.

Konference Věda palivem moderního byznysu se koná 3.3.2020 od 9 hod. (registrace 8.30 hod.) v pražském CAMPu, Vyšehradská 51, Praha 2.

Registrace nutná na info@nfneuron.cz.
Kapacita omezena.

Registrujte se na konferenci jednoduše zde

POZVÁNKA na 20.2.2020 — Cytologie pohledem umění

Dovolujeme si Vás pozvat na výstavu a performance ART&SCIENCE, živé představení, vzrušující zážitek, díky kterému cytologické obrazy „komunikují“ s profesionály z mnoha různých oborů: lékaři, astrofyziky, vědci, kritiky umění, hudebníky a módními návrháři. Cytologie, to jsou tvary a barvy, a proto je její přechod v umění okamžitý. Obrazy buněk vytištěné na plátnech se stávají jedinečným uměleckým dílem.

Pokračování textu POZVÁNKA na 20.2.2020 — Cytologie pohledem umění

PŘEDNÁŠKA: Spin-Off v Inovační strategii ČR 2019 – 2030

Centrum transferu technologií AV ČR zve na panelovou diskusi tentokrát na téma Spin-Off v Inovační strategii ČR 2019 – 2030.

Na otázky moderátora Michala Beluského (CETTAV) budou odpovídat Petr Očko MPO, Jiří Krechl CzechInvest a Martin Fusek IOCB Tech.

  1. března 2020 ve 13,00 v budově Akademie věd ČR na Národní 3, místnost 205.

Zájemce žádáme o registraci.

Pokračování textu PŘEDNÁŠKA: Spin-Off v Inovační strategii ČR 2019 – 2030